Motoryzacja

Brudna tapicerka samochodowa? Znajdź sposób!

Twój samochód jest niezbędny dla codziennego przemieszczania się. Zabierze Cię do pracy, sklepu spożywczego, wizyt u lekarza i gdziekolwiek indziej musisz się udać. Jeśli masz dzieci, prawdopodobnie korzystasz z samochodu jeszcze częściej, gdy jeździsz z nimi na wszystkie szkolne imprezy czy zajęcia.

Mimo tego, że Twój samochód jest niezastąpiony, to przy całym tym bieganiu może się szybko zabrudzić, zwłaszcza jeśli masz zwierzęta lub dzieci. Być może nie lubisz siedzieć kilka razy dziennie na pokrytym tłuszczem siedzeniu. Jeśli chcesz dobrze wyczyścić tapicerowane siedzenia samochodu, czytaj dalej. Ten blog może Cię nauczyć, jak wykonywać tę pracę.

Przygotuj się na pranie tapicerki samochodowe

Najpierw wybierz ciepły, słoneczny dzień na umycie siedzeń. W ten sposób słońce wysuszy fotele po zakończeniu sprzątania. Następnie wyczyść swój samochód. Jeśli masz foteliki podwyższające, papiery lub inne przedmioty leżące na siedzeniach, pozbądź się ich, aby móc wykonać swoją pracę. Przed umyciem siedzeń musisz usunąć wszelkie zanieczyszczenia, takie jak włosy, okruchy i kłaczki. Najlepszym narzędziem do tego zadania jest próżnia. Do zwykłego odkurzacza używaj odkurzacza ręcznego lub nasadki z wężem i szczotką. Pamiętaj, aby dostać się do szczelin, aby nic nie pozostało.

Wybierz roztwór do czyszczenia tapicerki samochodowej

Masz kilka opcji, których użyć do czyszczenia tkaniny. Zawsze możesz kupić produkt przeznaczony do czyszczenia tkanin lub możesz stworzyć własne rozwiązanie. Ostrzegamy, że chociaż tworzenie własnego rozwiązania jest tańsze, może nie być tak silne jak środek czyszczący kupiony w sklepie, chociaż większość fotelików samochodowych i tak nie będzie wymagała żrących chemikaliów. Jeśli chcesz zrobić własny środek do czyszczenia tkanin, masz kilka opcji. Zasadniczo musisz zrobić roztwór mydła i wody. Ludzie odnieśli sukces z mydłem do naczyń, detergentem do prania, a nawet ogolonymi kawałkami mydła do rąk. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju mydła użyjesz, wymieszaj je z gorącą wodą. Użyj około łyżki mydła na szklankę wody.

Szorowanie i schnięcie tapicerki samochodowej

Po zakończeniu natryskiwania tapicerki chwyć szczotkę do szorowania z miękkim włosiem. Nie chwytaj sztywnych, bo możesz uszkodzić tapicerkę. Krótkimi pociągnięciami wyszoruj fotelik, skupiając się na obszarach szczególnie poplamionych lub brudnych. Po szorowaniu i wycieraniu siedzeń nadal będą wilgotne. Ta wilgoć jest w porządku – w końcu wybrałeś słoneczny dzień na wykonanie tej pracy, pamiętasz? Po prostu zostaw otwarte okna i pozwól słońcu wykonać swoją pracę. Jeśli poświęcisz czas na czyszczenie siedzeń w samochodzie, będziesz miał dużo przyjemniejszą jazdę.

Pranie tapicerki samochodowej w RG Kraków

Jeżeli czystość w Twoim pojeździe jest dla Ciebie kluczowa w uzyskaniu komfortu podczas jazdy to wybierz usługę, która zapewni Ci najlepsze rezultaty. Pranie tapicerki samochodowej w RG Kraków to okazja, na którą warto zwrócić uwagę. Sprawdź nasze usługi i postaw na kompleksowe czyszczenie wnętrza, w tym pranie tapicerki samochodowej w Krakowie na https://myjniakrakow.com/pranie_tapicerki_krakow.

0
0
0