Zamiatarka uliczna Maxima 500

Zamiatarki uliczne Maxima 500 są nowymi i małymi maszynami, zawierającymi w sobie technologię urządzeń przeznaczonych do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Ich wysoki standard wzornictwa, kompaktowy kształt oraz atrakcyjność Maximy umożliwia użycie jej zarówno w warunkach przemysłowych, jak i w warunkach komunalnych, gdzie wymagane jest urządzenie o dużej mocy. Tylko takie pozostawi powierzchnię czystą od wszelkiego rodzaju pyłów.

Cechy zamiatarek ulicznych Maxima 500

Cechami, które wyróżniają zamiatarki uliczne Maxima 500 są solidna obudowa, maksymalna niezawodność, wybitna wydajność, a także możliwość kontroli pyłów. Maxima 500 jest wyposażona w specjalny system filtracyjny, który może przefiltrować do 80% aerozoli atmosferycznych PM 2,5, co pozwala na oczyszczenie środowiska nie tylko z brudu i kurzu, ale także również z niebezpiecznych cząstek. Specjalny system filtracyjny sprzyja zwiększeniu wydajności dając gwarancję dłuższej żywotności, łatwości czyszczenia oraz konserwacji zamiatarki. Zamiatarka uliczna Maxima 500 gwarantuje doskonałe rezultaty zamiatania we wszystkich warunkach pracy. Posiada ona dwie boczne szczotki, które kierują brud i nieczystości bezpośrednio do wewnątrz maszyny, gdzie cylindryczna szczotka zbiera wszystko i przenosi do pojemnika. Dokładnie zaprojektowany kształt pojemnika Maximy 500 pozwala wykorzystać całą dostępną przestrzeń wewnątrz obudowy, co minimalizuje czas przestoju pracy spowodowany procesem rozładowywania. Pył jest zasysany i zatrzymany dzięki depresji utworzonej wewnątrz samego pojemnika przez wysokiej jakości wentylator. System filtracyjny emituje powietrze całkowicie wolne od pyłów i cząstek PM 10.

Pozostałe cechy zamiatarek ulicznych Maxima 500

Maxima 500 posiada solidną stalową ramę, która jest wzmocniona polietylenem o wysokiej gęstości. Jest wyposażona w lekki i zwrotny pojemnik na odpady, kółka i rączkę oraz w kontrolkę do podnoszenia klapy. Zamiatarka posiada intuicyjny i przystępny panel kontrolny, który pozwala na łatwą obsługę Maximy 500. Hamulec na przednim kole oraz regulowana kierownica zapewniają pełną kontrolę nad maszyną, Maxima ma endotermiczny silnik o mocy 5 km. Jest dostępna z silnikiem spalinowym, ale także posiada nowoczesny silnik elektryczny.