Dlaczego warto korzystać z wózków widłowych?

Wózki widłowe można uznać jako jedne z podstawowych elementów wyposażenia w wielu miejscach pracy. Sprzęt ten nie tylko pomaga przenosić ciężkie towary w bardziej lub mniej dostępne miejsca. Gwarantuje nam wysoki komfort i bezpieczeństwo. Wózki widłowe są najczęściej spotykane w branży przemysłowej. Produkcja i handel. Pojazdy znajdują się także na magazynach. Sprawdź dlaczego warto jest korzystać z wózków widłowych oraz czy lepszy będzie dla nas wynajem czy zakup?

Linde wózki widłowe

Marka pojazdu zawsze ma znaczenie. Jest to gwarancja producenta o wysokim wskaźniku jakościm bezawaryjności i bezpieczeństwa. Linde to marka wózków widłowych, które znajdują się na polskim rynku już od wielu lat. Udźwig sięgający do 9 ton jest dostosowany nie tylko do pracy na magazynach, ale także w portach i stoczniach. Hydrostatyczna skrzynia biegów i napęd na Diesel. Linde – to wózki widłowe, które także zapewniają precyzję. Są zwrotne, a jednocześnie stabilne.

Wynajem czy zakup?

Wszystko jest tak naprawdę zależne od naszych aktualnych potrzeb i zasobów finansowych. Wynajem wózków widłowych może być idealną opcją dla firm, które nie korzystają na co dzień z pojazdów, a są im potrzebne tylko w określonym terminie do przewozu konkretnych produktów. Zakup z kolei gwarantuje nam możliwość wykorzystania wszystkich pobocznych urozmaiceń. W tym, korzystanie z serwisu wózków widłowych wraz z wymianą uszkodzonych części.  W razie awarii mamy także zagwarantowane otrzymanie pojazdu zastępczego na czas trwania naprawy.

Marka Linde w CWW Blum

Dostawca i producent wózków widłowych z Bydgoszczy to aktualnie jeden z najbardziej profesjonalnych salonów zajmujących się sprzedażą i wynajmem pojazdów przeznaczonych do magazynowania towarów. Linde to z kolei marka, która gwarantuje nam wysoką jakość wózków widłowych. W CWW Blum możemy liczyć również na serwis, wymianę części i opon do wózków widłowych.