Wybieramy podłogę do salonu

Ważnym elementem podczas remontu salonu jest podłoga. Do wyboru mamy wiele opcji. Możemy zdecydować się na tradycyjny parkiet, deski drewniane lub panele. Możemy zdecydować się też na płytki podłogowe. Każdy z pewnością znajdzie podłogę idealnie dostosowaną do jego potrzeb i preferencji.

Kolorystyka

Kolor podłogi powinien być dostosowany do reszty wnętrza. Możemy zdecydować się na podłogę jasną lub ciemną. Należy jednak pamiętać, że na jasnej podłodze jest bardziej widoczny brud. Mamy tez do wyboru podłogę gładką lub we wzory.

Podłoga drewniana

Świetnym wyborem do salonu jest podłoga drewniana. Pasuje do różnego typu wnętrz. Do wyboru mamy parkiet lub drewniane deski. Taka podłoga wygląda elegancko i stylowo. Więcej na ten temat można się dowiedzieć na https://e-listwy.pl/ Wybierając podłogę drewnianą trzeba pamiętać o jej właściwej pielęgnacji. Do tego typu powierzchni powinniśmy używać specjalnie przeznaczonej chemii.

Listwy przypodłogowe

Do podłogi musimy dobrać odpowiednie listwy przypodłogowe. Dobieramy je do koloru podłogi. Ciekawym rozwiązaniem są też listwy przypodłogowe białe. Wyglądają bardzo efektownie.